تعداد موارد: 14 - در حال نمایش صفحه: 1 از 2

پوستر برتر همایش

خانم سپیده فخاری

 

پوستر برگزیده

آقای مشکسایان

خانم جمعه زاده

 

پوستر های تقدیر شده

خانم مریم السادات راد

هادی میرزاجانی

دومین همایش میکروفلوییدیک و کاربردهای آن در مهندسی و پزشکی پس از دو روز، نهایتاً با گزارش دبیر اجرایی و اعطای جوایز ایده های برتر و پوسترهای برگزیده به کار خود پایان داد.

در مراسم اختتامیه که پس از سخنرانی برجسته آقای دکتر ورکیانی برگزار شد، ابتدا آقای دکتر کسری اصفهانی، دبیر اجرایی همایش، گزارشی از فعالیت های اجرایی همایش طی دو سال گذشته ارائه داد و ضمن ارائه آمارهایی افزود: تعداد 12 سخنرانی کلیدی، 12 ارائه شفاهی و 54 پوستر در این همایش ارائه شده اند.

وی ضمن تشکر از مرکز همکاری های تحول و پیشرفت و دانشکده مکانیک دانشگاه صنعتی شریف به عنوان برگزار کنندگان همایش از کمیته علمی و اجرایی و همین طور سخنرانان و شرکت کنندگان در همایش تشکر کرد.

در ادامه برنامه، از خانم سپیده فخاری برای تهیه پوستر برتر همایش با ارائه تقدیر نامه و جایزه تقدیر شد. همچنین پوسترهای آقای مشکسایان و خانم جمعه زاده نیز به عنوان پوسترهای برگزیده جوایزی دریافت کردند. پوسترهای خانم مریم السادات راد و هادی میرزاجانی نیز بدون دریافت جایزه ای، تقدیر شدند.

در این مراسم، همچنین ضمن ارائه گزارشی از روند انتخاب ایده های برتر توسط آقای دکتر مجیدی، مدیر پروژه میکروفلوییدیک مرکز همکاری های تحول و پیشرفت ،جوایز این ایده ها در حاشیه همایش اعطا شد.

نهایتاً همایش با عکس یادگاری شرکت کنندگان در همایش به پایان رسید.

لازم به ذکر است، دومین همایش میکروفلوییدیک و کاربردهای آن در مهندسی و پزشکی با هدف ارائه آخرین دستاوردهای علمی محققان در این حوزه، ایجاد فضای تعامل و هم اندیشی علمی بین محققان و اندیشمندان این حوزه، جلب توجه مسئولین کشور (سیاستمداران، قانون گذاران و اعضای دولت) به اهمیت دانش میکروفلوییدیک و پیشرفت‌های خیره کننده آن در سال‌های اخیر و کاربرد آن در توسعه و پیشرفت پزشکی و صنعت کشور 10 تا 11 اسفند ماه 1396 در دانشکده مکانیک دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد. در این همایش بیش از 200 نفر از دانشجویان و فعالان این حوزه نوین شرکت داشتند. برگزاری نمایشگاه جانبی با حضور شرکت های میکروفلوییدیک و دو کارگاه از برنامه های حاشیه این همایش بودند..

به ایده های برگزیده توسط مرکز همکاری های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری و پوسترهای برتر در مراسم اختتامیه جوایزی داده خواهد شد. به شرکت کنندگان پیشنهاد می شود تا آخر مراسم حضور داشته باشند.

پذیرش همایش فردا از ساعت 8 صبح در سالن جابر ابن حیان دانشگاه صنعتی شریف انجام می شود. مراسم افتتاحیه ساعت 8:30 آغاز خواهد شد. سخنرانی ها از ساعت 9 اغاز شده و تا ساعت 17:50 ادامه خواهد داشت. روز جمعه نیز برنامه از ساعت 8:30 آغاز خواهد شد و برنامه تا ساعت 11:50 ادامه خواهد داشت.

در مراسم اختتامیه، از ایده های برتر و پوسترهای برگزیده با اهدا جوایزی تقدیر خواهد شد.

روز پنج شنبه، شرکت کنندگانی که هزینه ثبت نام پرداخت کرده باشند، ناهار مهمان همایش خواهند بود ولی برای روز جمعه ناهار در نظر گرفته نشده است. پذیرایی میان وعده در هر دو روز شامل چای و نسکافه و شیرنی خواهد بود.

منتظر حضور گرم علاقمندان هستیم و همان طور که ذکر شد، شرکت برای عموم در این همایش برای استفاده از سخنرانی ها آزاد است.

شرکت در جلسات سخنرانی دومین همایش میکروفلوییدیک و کاربردهای آن در مهندسی و پزشکی برای عموم آزاد است و نیازی به پرداخت هزینه ثبت نام نیست. ثبت نام برای دریافت گواهی، هدایا و پذیرایی ناهار الزامی بوده ولی از حضور علاقمندانی که ثبت نام نکرده اند در سالن محل همایش جلوگیری نخواهد شد.

به دلیل عدم امکان صدور گواهی برای کسانی که بعد از زمان درج این خبر یا در محل همایش ثبت نام کنند، گواهی بعد از برگزاری همایش صادر می شود.

با پایان داوری مقالات، نتایج داوری مقالات بزودی به اطلاع شرکت کنندگان محترم خواهد رسید. هزینه ثبت نام شرکت کنندگانی که مقالات انها رد شده است، در صورتی که تمایل به شرکت در همایش نداشته باشند، پس از کسر 20 درصد هزینه داوری مقالات به آنها برگشت داده خواهد شد به شرطی که عدم شرکت خود را از طریق ایمیل به اطلاع دبیرخانه همایش برسانند.

با توجه به تقاضای برخی شرکت کنندگان و به منظور مشارکت بیشتر متخصصان حوزه میکروفلوییدیک در همایش، سایت تا پایان دی برای ارسال مقالات باز خواهد بود.                                                                                                                                                    

شرکت کنندگان لطفا از این فرصت چند روزه استفاده کنند ولی این مدت زمان محدود خواهد بود.

هزینه ثبت نام بعد از این مدت محدود نیز افزایش خواهد یافت. 

در حال نمایش صفحه: 1 از 2
1